Männimäe õigusbüroo poolt pakutava õigusabiteenuse baashind füüsilistele isikutele on konsultatsioonide ja lihtsamate õigusdokumentide koostamise puhul 60 eur tund

Suuremat tähelepanu eeldavate ja keerukamate tööde (nt kohtudokumentide koostamine, dokumentide koostamine kohtuvälistele vaidlustusorganitele ja esindamine istungitel) baashinnaks on füüsilistele isikutele 80 eur tund.

Minimaalne õigusabiteenuse osutamise  hind on  poole töötunni baashind käesoleva hinnakirja järgi. 

Pärast esimese pooltunni täitumist lisandub iga alanud 15 minuti kohta kas 15 või 20 eur (sõltuvalt sellest, kas õigusabi osutatakse hinnaga 60 või 80 eur tund).

Ettevõtetele osutatakse õigusabi baashinnaga 80 eur tund.

Erihinnad
:
- veebinõustamine 30 eur (vastus ühele õiguslikule küsimusele  ilma dokumentidega tutvumise vajaduseta).

- veebinõustamine 50 eur (vastus  ühele õiguslikule küsimusele koos dokumentidega tutvumisega  mahuga kuni 3 dokumenti või kuni 3 A4 formaadis  lehekülge teavet.  Kui dokumente või teabemahtu on rohkem, siis minnakse teenuse hinna arvutamisel üle töötunni baashinnale ).

- vastuväite koostamine ja  esitamine maksekäsu kiirmenetluses- 30 eur

- võlgnike esindamine inkassomenetluses 35 eur sõltumata kulunud ajast ühe võlgnevuse kohta (hõlmab kohtueelset menetlust).

- võlgnike esindamine kohtumenetluses inkassofirmade vastu- 50 eur tund

- õigusabi osutamine tööõiguses töötajale sh ka esindus töövaidluskomisjonis 50 eur tund 30 eur 30 minutit

- konsultatsioon elatise küsimuses 50 eur tund 30 eur 30 minutit.


- kiirtöö (valmis kuni 48 tunni jooksul), samuti õigusabi osutamine tööpäevadel pärast kl 17:00, puhkepäevadel ja riiklikel pühadel: tava või erihind korrutatakse koefitsiendiga 1,5.